Organizacja uroczystej kolacji Szczytu NATO

Współorganizowaliśmy uroczystą kolację roboczą Ministrów Spraw Zagranicznych w Teatrze Narodowym. Spotkanie Szczytu NATO wymagało wyjątkowego przygotowania. Do naszych zadań należała oprawa świetlna, aranżacja przestrzeni, ekspozycja wydarzenia, organizacja koncertu i branding wizerunkowy eventu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tym projekcie. To dla nas duże wyróżnienie i pokazanie, że aby zorganizować event przyda się także powaga, profesjonalizm i takt.

impreza nato impreza nato
impreza nato impreza nato
impreza nato impreza nato
impreza nato impreza nato

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Doświadczenie w aranżacji przestrzeni zamkniętej / Umiejętność dostosowania swojej pracy do wagi wydarzenia / Umiejętność doboru odpowiedniego repertuaru / Profesjonalne podejście do powierzonego zadania

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!