Chcesz wzmocnić biznesowe relacje czy też zmotywować siły sprzedażowe? Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Zorganizujemy niezapomniany piknik firmowy / Zabierzemy Twoich pracowników na wyjazd integracyjny / Przygotujemy imprezę okolicznościową taką jak jubileusz czy gala / Opracujemy scenariusz zapadającego w pamięć ambientu / Zajmiemy się koncepcją eventu promocyjnego eksponującego Twoje produkty / Podejmiemy się organizacji każdego wydarzenia specjalnego, którego właśnie potrzebujesz!

Dni Otwarte Swiss Krono – 25-lecie firmy

Firma Swiss Krono to nasz długoletni Partner. Z okazji 25-lecia ich działalności zrealizowaliśmy około 30 wydarzeń w całej Polsce. Misja: zwiększenie świadomości marki wśród Klientów i zapoznanie z produktami. Cykl eventów wspierały wyjątkowe elementy…

Uroczysta kolacja Szczytu NATO

Spotkanie Szczytu NATO to wydarzenie wagi państwowej. Odbyło się w Teatrze Narodowym, a gośćmi honorowymi byli Ministrowie Spraw Zagranicznych. Czy unieśliśmy ciężar i powagę tego wydarzenia?

95 lecie MTP

Taka rocznica wymaga specjalistów od eventów. My postaraliśmy się nadać jej unikalny charakter, a także sprawić, by była niezapomniana!

20-lecie Firmy Swiss Krono

Taka rocznica to dla każdej firmy wyjątkowe przeżycie – my sprawiliśmy, że było one niezapomniane!

20-lecie firmy Schattdecor

Kolejna rocznica dla znaczącej na rynku Firmy. Ogólnopolskie towarzystwo, dodatkowe eventy współpracujące na rzecz odpowiedniego świętowania – na tym znamy się doskonale!

piknik nordenia piknik nordenia

Piknik dla Mondi

Cieszymy się, kiedy wszyscy się dobrze bawią! Dlatego uwielbiamy organizować pikniki! Ten był szczególny, Cyrk Korona wystąpił wyłącznie dla rodzin naszego Klienta! Dzieci i rodzice byli szczęśliwi!

impreza napollo impreza napollo

Otwarcie Galerii Piastowa

Otwarcie największej Galerii w Gnieźnie wymagało specjalnej oprawy. Przecięcie wstęgi zapoczątkowało moc atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

szkolenie akzo nobel szkolenie akzo nobel

Szkolenia Akzo Nobel

Szkolenia dla dealerów firmy Akzo Nobel na wiele lat stały się nieodłącznymi elementami budowania relacji B2B. Łączenie pracy warsztatowej z dobrą zabawą daje efekty sprzedażowe!

Od ponad 20-lat zajmujemy się tworzeniem eventów. Uwielbiamy siedzieć po jednej stronie stołu z naszymi Klientami i wspólnie kreować, tworzyć wizje i z sukcesem zamieniać je w niezapomniane wydarzenia. Zajmujemy się organizacją imprez firmowych, wielkich pikników, rocznic działalności, imprez integracyjnych czy też nieszablonowych ambientów.

Dbamy, aby nasi Klienci oraz Klienci naszych Klientów pamiętali je na długo (relacje, tylko relacje!). Najbardziej lubimy oglądać efekt końcowy, wiadomo. A przez wiele lat doświadczeń wiemy jak działać, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. Chyba, że ma być ponad – to też da się zrobić!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!