Chcesz przygotować konferencję na wysokim poziomie? Znamy na to sprawdzone metody!

Stworzymy koncepcję konferencji, uwzględniając jej aspekt merytoryczny oraz integracyjny / Przygotujemy agendę wydarzenia / Zaproponujemy ciekawych konferansjerów oraz prelegentów / Dopilnujemy wszystkich aspektów logistycznych i technicznych związanych z wystąpieniami / Zapewnimy odpowiednią ekspozycję Twojego brandingu oraz produktów / Zorganizujemy kreatywne atrakcje specjalne z wykorzystaniem nowych technologii / Wypromujemy wydarzenia, pamiętając o jego grupie docelowej

H. Cegielski – Intercity

Intratny zakup u tego Klienta poskutkował wspólną współpracą, aby uczcić nawiązanie umów.

MTP COP 14 – konferencja klimatyczna

Konferencję klimatyczną ONZ wspominamy jako jeden z najbardziej udanych eventów, które zorganizowaliśmy. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Szereg imprez dla Eurocash

Eurocash to nasz eventowy przyjaciel. Wspólnie przeżywaliśmy wiele intensywnych imprez!

Konferencja H2

Jak zagospodarować lokalne zasoby, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy? Zadbaliśmy o to aby międzynarodowa konferencja na rynku lokalnym osiągnęła zakładane cele. Przyczyniła się do tego akcja informacyjna, profesjonalni prelegenci, doskonała oprawa!

Zabawa i merytoryka! Motywacja i nauka! Przygotowanie handlowców? Organizacja konferencji miewa różne cele. Przez 20 lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji, których finał wielokrotnie zaskakiwał także nas – uwielbiamy kreatywnych klientów!. Perfekcyjnie przygotowujemy każde wydarzenie rozpoczynając od briefu i ustalenia celów.

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!