Chcesz zaprezentować swoją markę na targach? Wiemy, jak stworzyć Twoją ekspozycję i jej oprawę!

Stworzymy koncepcję kreatywną prezentacji marki podczas targów / Zajmiemy się zarezerwowaniem powierzchni wystawienniczej oraz logistyką wyjazdu pracowników / Zaprojektujemy i zbudujemy stoisko targowe zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy / Zorganizujemy atrakcje specjalne dla gości odwiedzających stoisko z wykorzystaniem nowych technologii / Zapewnimy obsługę stoiska oraz zadbamy o montaż i demontaż zabudowy / Wspomożemy Cię w zadaniach komunikacyjnych / Przygotujemy materiały multimedialne takie jak relacje wideo czy galerie zdjęć / Stworzymy materiały marketingowe o charakterze sprzedażowym i informacyjnym

Organizacja wewnętrznych Targów „Parkiet VOX”

Targi Schattdecor

Od wielu lat tworzymy dla naszego Klienta wystawy targowe i Showroomy. Nieszablonowy design, najwyższa jakość wykonania – to podstawowe parametry wystawy. Zawsze jest wyjątkowo.

Segafredo na Eurogastro!

Wystawę dla Segafredo na Targach zrealizowaliśmy kompleksowo. Poprzedziła ją kampania informacyjna, a na targach oprócz nieszablonowego stoiska zadbaliśmy o całość oprawy.

Marka Wielkopolska na świecie

Jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do tego sukcesu. Jesteśmy odpowiedzialni za koncept i wykonanie komunikacji Marki Wielkopolska. Stoiska oraz ich oprawa to również nasze dzieło!

Twoja Firma na targach to nieoceniona szansa na zbudowanie świadomości marki, nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz prezentację produktów ściśle określonej grupie docelowej. Przygotowanie ekspozycji, jej oprawa oraz zadbanie o dobre samopoczucie Twoich Klientów, to jednak spore wyzwanie. Możemy Cię w tym wyręczyć!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!