95 lecie MTP

Zajmujemy się organizacją eventów nie od dziś, ale ten miał szczególny charakter. Wykorzystaliśmy siłę żywiołów – ognia, powietrza i wody oraz moc ziemi, powietrza i kryształu Połączyliśmy je ze zmysłami słuchu, wzroku, smaku, węchu i dotyku. Taka impreza nie zdarza się co dzień, więc użyliśmy wszelkich środków, aby nadać jej wyjątkową i niepowtarzalną oprawę. Każdy gość mógł dosłownie rozsmakować się w przygotowanych atrakcjach.

impreza mtp impreza mtp
impreza mtp impreza mtp
impreza mtp impreza mtp
impreza mtp impreza mtp
impreza mtp impreza mtp

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Przykładanie dużej uwagi do efektu, jakiego pragnie Klient / Nieszablonowe podejście do organizacji – wysoki stopień kreatywności naszego zespołu / Ogromna wiedza w zakresie nowinek i możliwości wykorzystania atrakcji eventowych.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!