• Home
  • en
  • Events
  • Swiss Krono Open Days – 25th anniversary of the company

Organizacja Dni Otwartych Swiss Krono – 25-lecia firmy

Z okazji 25-lecia firmy w Polsce zrealizowaliśmy cykl 30 wydarzeń na terenie całej Polski. Koncepcja obchodów pod nazwą Art Of Decors doskonale wpisuje się w klimat kolekcji produktowych. Obchody utrzymane są w stylu lat 20-tych: rolls roys, sterowiec, bicykl to elementy, które zapraszają Klientów do zapoznania się z marką Swiss Krono oraz jej produktami. Na miejscu odbywały się ciekawe prelekcje, a na gości czekała pyszna kawa , stylowe hostessy i możliwość spróbowania swych sił na bicyklu.

impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Kreacja nieszablonowych rozwiązań dopasowanych do produktów i wizerunku Firmy / Umiejętności zaprojektowania nowatorskich rozwiązań i ich realizacja / Wyjątkowe umiejętności logistyczne, które sprawiają, że każde z wydarzeń zostało zrealizowane na najwyższym poziomie ze specjalnie dedykowanym zespołem agencji.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!