Organizacja wewnętrznych Targów “Parkiet VOX”

Zorganizowaliśmy dla ponad 1000 osób, 3 edycje eventów. Cała akcja trwała 3 tygodnie. Naszym podstawowym zadaniem było znalezienie ciekawej koncepcji na zakupy w trakcie wydarzenia. Tak, aby w przyjemnej atmosferze zmobilizować klientów B2B do dokonania jak największych wolumenów sprzedażowych.

targi vox targi vox
targi vox targi vox
targi vox targi vox
targi vox targi vox

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Kreatywne podejście do tematu i proponowanie nowoczesnych rozwiązań (np. w elemencie rejestracji) / Umiejętność kompleksowej organizacji / Doświadczenie w przygotowywaniu zabudowy targowej (VOX oraz ponad 30 wystawców) / Wiedza techniczna wspierająca część artystyczną i scenograficzną oprawę wydarzeń.

Gościem specjalnym była Omena Mensah, która prowadziła Targi oraz rozmawiała z gośćmi o zakupach i designie. Jej osobowość i profesjonalizm podkreśliły wyjątkową atmosferę wydarzenia.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!