Organizacja MTP COP 14 – konferencji klimatycznej

COP 14 – to wielkie wydarzenie, nie tylko ze względu na liczebność, ale także znaczenie. Imprezę dla ponad 8 000 osób z całego świata uznano za najbardziej udaną organizacyjnie konferencję klimatyczną ONZ. Wyzwaniem dla nas było tu opracowanie oraz wdrożenie kompleksowego systemu identyfikacji powierzchni targowej MTP, a także organizacja bankietów towarzyszących. Przygotowane przez nas welcomepacki dla gości wykonane były z materiałów biodegradowalnych, a aranżacje roślinne doskonale wpisywały się w atmosferę troski o środowisko. Jesteśmy dumni z tego eventu!

konferencja cop konferencja cop
konferencja cop konferencja cop
konferencja cop konferencja cop
konferencja cop konferencja cop
konferencja cop konferencja cop
konferencja cop konferencja cop

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Doskonała organizacja i doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń / umiejętności myślenia “out of box” w rozwijaniu koncepcji / Znajomość specyfiki targowej i konferencyjnej.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!

ZAUFALI NAM

abler

akzonobel

avia_logo

danmis_logo

eurocash

fortum

fps

ichemad

kompania

milenium

mtp

muchoiecka

naturobank_logo

olx

peka

piszcz

schattdecor

sgb_logo

specialy_logo

still

swisskrono_logo

umww_logo

vox


 • „Dziękujemy za Państwa przychylność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, doskonały przepływ informacji i znakomitą atmosferę, ułatwiającą pracę pod presją czasu. Liczymy, że przyszłe przedsięwzięcia pozwolą nam już wkrótce spotkać się z Państwem ponownie.” 
  Przemysław Trawa
  Prezes Zarządu, MTP
 • „Firmę HANDS w swoim działaniu cechu sumienność i terminowość, konstruktywne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność na pojawiające się zmiany. Z czystym sumieniem rekomendujemy HANDS jako sprawdzonego i pewnego partnera w zakresie kompleksowej realizacji stoisk.”
  Wojciech Nowicki
  Członek Zarządu, Schattdecor
 • „Współpracuję z Grupą HANDS od wielu lat. Niższy budżet na stoiska sprawił, że rozważaliśmy zrezygnowanie z zeszłorocznych targów, ale agencja zapewniała, że warto się wystawić. Postawili na ciekawy pomysł i dobrze wykorzystali lokalizację - stoisko Akzo Nobel odwiedziło prawie dwa razy więcej uczestników, niż w latach ubiegłych”
  Dariusz Stefańczyk
  Prezes Zarządu, Akzo Nobel
 • „Bardzo ważnym aspektem we współpracy jest terminowość realizowanych zamówień, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz sprawne i kompetentne działanie. Wszystkie zamówienia są realizowane z należytą starannością i estetyką.” 
  Pedro Martinho
  Członek Zarządu, Eurocash