Organizacja MTP COP 14 - konferencji klimatycznej

COP 14 - to wielkie wydarzenie, nie tylko ze względu na liczebność, ale także znaczenie. Imprezę dla ponad 8 000 osób z całego świata uznano za najbardziej udaną organizacyjnie konferencję klimatyczną ONZ. Wyzwaniem dla nas było tu opracowanie oraz wdrożenie kompleksowego systemu identyfikacji powierzchni targowej MTP, a także organizacja bankietów towarzyszących. Przygotowane przez nas welcomepacki dla gości wykonane były z materiałów biodegradowalnych, a aranżacje roślinne doskonale wpisywały się w atmosferę troski o środowisko. Jesteśmy dumni z tego eventu!

konferencja cop
konferencja cop
konferencja cop
konferencja cop
konferencja cop
konferencja cop

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Doskonała organizacja i doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń / umiejętności myślenia “out of box” w rozwijaniu koncepcji / Znajomość specyfiki targowej i konferencyjnej.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!