20-lecie firmy Schattdecor

Odpowiadaliśmy za koncepcję i kompletną realizację obchodów 20-lecia firmy Schattdecor. Obejmowały one konferencję dla klientów i imprezę dla pracowników wraz z atrakcjami oraz prezentacjami multimedialnymi. Łącznie w wydarzeniach udział wzięło ponad 1 000 gości z całego świata. Dodatkowo zorganizowaliśmy składające się z 3 oddzielnych eventów obchody uroczystego otwarcia nowej inwestycji w Głuchołazach. Jesteśmy w stanie pracować w każdym zakątku Polski i świata!

impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor
impreza schattdecor

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Umiejętność organizacji ogólnopolskich wydarzeń / Elastyczność w organizacji wydarzeń w różnych zakątkach Polski / Nowoczesność proponowanych rozwiązań.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!