Chcesz przygotować konferencję na wysokim poziomie? Znamy na to sprawdzone metody!

Stworzymy koncepcję konferencji, uwzględniając jej aspekt merytoryczny oraz integracyjny / Przygotujemy agendę wydarzenia / Zaproponujemy ciekawych konferansjerów oraz prelegentów / Dopilnujemy wszystkich aspektów logistycznych i technicznych związanych z wystąpieniami / Zapewnimy odpowiednią ekspozycję Twojego brandingu oraz produktów / Zorganizujemy kreatywne atrakcje specjalne z wykorzystaniem nowych technologii / Wypromujemy wydarzenia, pamiętając o jego grupie docelowej

H. Cegielski – Intercity

Intratny zakup u tego Klienta poskutkował wspólną współpracą, aby uczcić nawiązanie umów.

MTP COP 14 – konferencja klimatyczna

Konferencję klimatyczną ONZ wspominamy jako jeden z najbardziej udanych eventów, które zorganizowaliśmy. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Szereg imprez dla Eurocash

Eurocash to nasz eventowy przyjaciel. Wspólnie przeżywaliśmy wiele intensywnych imprez!

Konferencja H2

Jak zagospodarować lokalne zasoby, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy? Zadbaliśmy o to aby międzynarodowa konferencja na rynku lokalnym osiągnęła zakładane cele. Przyczyniła się do tego akcja informacyjna, profesjonalni prelegenci, doskonała oprawa!

Zabawa i merytoryka! Motywacja i nauka! Przygotowanie handlowców? Organizacja konferencji miewa różne cele. Przez 20 lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji, których finał wielokrotnie zaskakiwał także nas – uwielbiamy kreatywnych klientów!. Perfekcyjnie przygotowujemy każde wydarzenie rozpoczynając od briefu i ustalenia celów.

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!

ZAUFALI NAM

abler

akzonobel

avia_logo

danmis_logo

eurocash

fortum

fps

ichemad

kompania

milenium

mtp

muchoiecka

naturobank_logo

olx

peka

piszcz

schattdecor

sgb_logo

specialy_logo

still

swisskrono_logo

umww_logo

vox


 • „Dziękujemy za Państwa przychylność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, doskonały przepływ informacji i znakomitą atmosferę, ułatwiającą pracę pod presją czasu. Liczymy, że przyszłe przedsięwzięcia pozwolą nam już wkrótce spotkać się z Państwem ponownie.” 
  Przemysław Trawa
  Prezes Zarządu, MTP
 • „Firmę HANDS w swoim działaniu cechu sumienność i terminowość, konstruktywne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność na pojawiające się zmiany. Z czystym sumieniem rekomendujemy HANDS jako sprawdzonego i pewnego partnera w zakresie kompleksowej realizacji stoisk.”
  Wojciech Nowicki
  Członek Zarządu, Schattdecor
 • „Współpracuję z Grupą HANDS od wielu lat. Niższy budżet na stoiska sprawił, że rozważaliśmy zrezygnowanie z zeszłorocznych targów, ale agencja zapewniała, że warto się wystawić. Postawili na ciekawy pomysł i dobrze wykorzystali lokalizację - stoisko Akzo Nobel odwiedziło prawie dwa razy więcej uczestników, niż w latach ubiegłych”
  Dariusz Stefańczyk
  Prezes Zarządu, Akzo Nobel
 • „Bardzo ważnym aspektem we współpracy jest terminowość realizowanych zamówień, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz sprawne i kompetentne działanie. Wszystkie zamówienia są realizowane z należytą starannością i estetyką.” 
  Pedro Martinho
  Członek Zarządu, Eurocash