Powiedz nam, czego potrzebujesz!

  Zanim przygotujemy dla Ciebie ofertę, chcemy jak najdokładniej poznać Twoje oczekiwania. Właśnie dlatego prosimy Cię o odpowiedź na kilka pytań, które dadzą nam obraz rodzaju i skali Twojego projektu. Do dzieła!
  0

  Pozostaw nam swoje dane kontaktowe.


  ZAUFALI NAM

  abler

  akzonobel

  avia_logo

  danmis_logo

  eurocash

  fortum

  fps

  ichemad

  kompania

  milenium

  mtp

  muchoiecka

  naturobank_logo

  olx

  peka

  piszcz

  schattdecor

  sgb_logo

  specialy_logo

  still

  swisskrono_logo

  umww_logo

  vox


  • „Dziękujemy za Państwa przychylność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, doskonały przepływ informacji i znakomitą atmosferę, ułatwiającą pracę pod presją czasu. Liczymy, że przyszłe przedsięwzięcia pozwolą nam już wkrótce spotkać się z Państwem ponownie.” 
   Przemysław Trawa
   Prezes Zarządu, MTP
  • „Firmę HANDS w swoim działaniu cechu sumienność i terminowość, konstruktywne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność na pojawiające się zmiany. Z czystym sumieniem rekomendujemy HANDS jako sprawdzonego i pewnego partnera w zakresie kompleksowej realizacji stoisk.”
   Wojciech Nowicki
   Członek Zarządu, Schattdecor
  • „Współpracuję z Grupą HANDS od wielu lat. Niższy budżet na stoiska sprawił, że rozważaliśmy zrezygnowanie z zeszłorocznych targów, ale agencja zapewniała, że warto się wystawić. Postawili na ciekawy pomysł i dobrze wykorzystali lokalizację - stoisko Akzo Nobel odwiedziło prawie dwa razy więcej uczestników, niż w latach ubiegłych”
   Dariusz Stefańczyk
   Prezes Zarządu, Akzo Nobel
  • „Bardzo ważnym aspektem we współpracy jest terminowość realizowanych zamówień, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz sprawne i kompetentne działanie. Wszystkie zamówienia są realizowane z należytą starannością i estetyką.” 
   Pedro Martinho
   Członek Zarządu, Eurocash