Chcesz zaprezentować swoją markę na targach? Wiemy, jak stworzyć Twoją ekspozycję i jej oprawę!

Stworzymy koncepcję kreatywną prezentacji marki podczas targów / Zajmiemy się zarezerwowaniem powierzchni wystawienniczej oraz logistyką wyjazdu pracowników / Zaprojektujemy i zbudujemy stoisko targowe zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy / Zorganizujemy atrakcje specjalne dla gości odwiedzających stoisko z wykorzystaniem nowych technologii / Zapewnimy obsługę stoiska oraz zadbamy o montaż i demontaż zabudowy / Wspomożemy Cię w zadaniach komunikacyjnych / Przygotujemy materiały multimedialne takie jak relacje wideo czy galerie zdjęć / Stworzymy materiały marketingowe o charakterze sprzedażowym i informacyjnym

Organizacja wewnętrznych Targów „Parkiet VOX”

Targi Schattdecor

Od wielu lat tworzymy dla naszego Klienta wystawy targowe i Showroomy. Nieszablonowy design, najwyższa jakość wykonania – to podstawowe parametry wystawy. Zawsze jest wyjątkowo.

Segafredo na Eurogastro!

Wystawę dla Segafredo na Targach zrealizowaliśmy kompleksowo. Poprzedziła ją kampania informacyjna, a na targach oprócz nieszablonowego stoiska zadbaliśmy o całość oprawy.

Marka Wielkopolska na świecie

Jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do tego sukcesu. Jesteśmy odpowiedzialni za koncept i wykonanie komunikacji Marki Wielkopolska. Stoiska oraz ich oprawa to również nasze dzieło!

Twoja Firma na targach to nieoceniona szansa na zbudowanie świadomości marki, nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz prezentację produktów ściśle określonej grupie docelowej. Przygotowanie ekspozycji, jej oprawa oraz zadbanie o dobre samopoczucie Twoich Klientów, to jednak spore wyzwanie. Możemy Cię w tym wyręczyć!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!

ZAUFALI NAM

abler

akzonobel

avia_logo

danmis_logo

eurocash

fortum

fps

ichemad

kompania

milenium

mtp

muchoiecka

naturobank_logo

olx

peka

piszcz

schattdecor

sgb_logo

specialy_logo

still

swisskrono_logo

umww_logo

vox


 • „Dziękujemy za Państwa przychylność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, doskonały przepływ informacji i znakomitą atmosferę, ułatwiającą pracę pod presją czasu. Liczymy, że przyszłe przedsięwzięcia pozwolą nam już wkrótce spotkać się z Państwem ponownie.” 
  Przemysław Trawa
  Prezes Zarządu, MTP
 • „Firmę HANDS w swoim działaniu cechu sumienność i terminowość, konstruktywne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność na pojawiające się zmiany. Z czystym sumieniem rekomendujemy HANDS jako sprawdzonego i pewnego partnera w zakresie kompleksowej realizacji stoisk.”
  Wojciech Nowicki
  Członek Zarządu, Schattdecor
 • „Współpracuję z Grupą HANDS od wielu lat. Niższy budżet na stoiska sprawił, że rozważaliśmy zrezygnowanie z zeszłorocznych targów, ale agencja zapewniała, że warto się wystawić. Postawili na ciekawy pomysł i dobrze wykorzystali lokalizację - stoisko Akzo Nobel odwiedziło prawie dwa razy więcej uczestników, niż w latach ubiegłych”
  Dariusz Stefańczyk
  Prezes Zarządu, Akzo Nobel
 • „Bardzo ważnym aspektem we współpracy jest terminowość realizowanych zamówień, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz sprawne i kompetentne działanie. Wszystkie zamówienia są realizowane z należytą starannością i estetyką.” 
  Pedro Martinho
  Członek Zarządu, Eurocash