Organizacja Dni Otwartych Swiss Krono – 25-lecia firmy

Z okazji 25-lecia firmy w Polsce zrealizowaliśmy cykl 30 wydarzeń na terenie całej Polski. Koncepcja obchodów pod nazwą Art Of Decors doskonale wpisuje się w klimat kolekcji produktowych. Obchody utrzymane są w stylu lat 20-tych: rolls roys, sterowiec, bicykl to elementy, które zapraszają Klientów do zapoznania się z marką Swiss Krono oraz jej produktami. Na miejscu odbywały się ciekawe prelekcje, a na gości czekała pyszna kawa , stylowe hostessy i możliwość spróbowania swych sił na bicyklu.

impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono
impreza swiss krono impreza swiss krono

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Kreacja nieszablonowych rozwiązań dopasowanych do produktów i wizerunku Firmy / Umiejętności zaprojektowania nowatorskich rozwiązań i ich realizacja / Wyjątkowe umiejętności logistyczne, które sprawiają, że każde z wydarzeń zostało zrealizowane na najwyższym poziomie ze specjalnie dedykowanym zespołem agencji.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!

ZAUFALI NAM

abler

akzonobel

avia_logo

danmis_logo

eurocash

fortum

fps

ichemad

kompania

milenium

mtp

muchoiecka

naturobank_logo

olx

peka

piszcz

schattdecor

sgb_logo

specialy_logo

still

swisskrono_logo

umww_logo

vox


 • „Dziękujemy za Państwa przychylność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, doskonały przepływ informacji i znakomitą atmosferę, ułatwiającą pracę pod presją czasu. Liczymy, że przyszłe przedsięwzięcia pozwolą nam już wkrótce spotkać się z Państwem ponownie.” 
  Przemysław Trawa
  Prezes Zarządu, MTP
 • „Firmę HANDS w swoim działaniu cechu sumienność i terminowość, konstruktywne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność na pojawiające się zmiany. Z czystym sumieniem rekomendujemy HANDS jako sprawdzonego i pewnego partnera w zakresie kompleksowej realizacji stoisk.”
  Wojciech Nowicki
  Członek Zarządu, Schattdecor
 • „Współpracuję z Grupą HANDS od wielu lat. Niższy budżet na stoiska sprawił, że rozważaliśmy zrezygnowanie z zeszłorocznych targów, ale agencja zapewniała, że warto się wystawić. Postawili na ciekawy pomysł i dobrze wykorzystali lokalizację - stoisko Akzo Nobel odwiedziło prawie dwa razy więcej uczestników, niż w latach ubiegłych”
  Dariusz Stefańczyk
  Prezes Zarządu, Akzo Nobel
 • „Bardzo ważnym aspektem we współpracy jest terminowość realizowanych zamówień, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz sprawne i kompetentne działanie. Wszystkie zamówienia są realizowane z należytą starannością i estetyką.” 
  Pedro Martinho
  Członek Zarządu, Eurocash