Organizacja Dni Otwartych Swiss Krono - 25-lecia firmy

Z okazji 25-lecia firmy w Polsce zrealizowaliśmy cykl 30 wydarzeń na terenie całej Polski. Koncepcja obchodów pod nazwą Art Of Decors doskonale wpisuje się w klimat kolekcji produktowych. Obchody utrzymane są w stylu lat 20-tych: rolls roys, sterowiec, bicykl to elementy, które zapraszają Klientów do zapoznania się z marką Swiss Krono oraz jej produktami. Na miejscu odbywały się ciekawe prelekcje, a na gości czekała pyszna kawa , stylowe hostessy i możliwość spróbowania swych sił na bicyklu.

impreza swiss krono
impreza swiss krono
impreza swiss krono
impreza swiss krono

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Kreacja nieszablonowych rozwiązań dopasowanych do produktów i wizerunku Firmy / Umiejętności zaprojektowania nowatorskich rozwiązań i ich realizacja / Wyjątkowe umiejętności logistyczne, które sprawiają, że każde z wydarzeń zostało zrealizowane na najwyższym poziomie ze specjalnie dedykowanym zespołem agencji.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!