Organizacja wewnętrznych Targów "Parkiet VOX”

Zorganizowaliśmy dla ponad 1000 osób, 3 edycje eventów. Cała akcja trwała 3 tygodnie. Naszym podstawowym zadaniem było znalezienie ciekawej koncepcji na zakupy w trakcie wydarzenia. Tak, aby w przyjemnej atmosferze zmobilizować klientów B2B do dokonania jak największych wolumenów sprzedażowych.

targi vox
targi vox
targi vox
targi vox

Przykładowe kompetencje, które wypracowały efekt końcowy:

Kreatywne podejście do tematu i proponowanie nowoczesnych rozwiązań (np. w elemencie rejestracji) / Umiejętność kompleksowej organizacji / Doświadczenie w przygotowywaniu zabudowy targowej (VOX oraz ponad 30 wystawców) / Wiedza techniczna wspierająca część artystyczną i scenograficzną oprawę wydarzeń.

Gościem specjalnym była Omena Mensah, która prowadziła Targi oraz rozmawiała z gośćmi o zakupach i designie. Jej osobowość i profesjonalizm podkreśliły wyjątkową atmosferę wydarzenia.

Naszym głównym celem, było zapewnienie wysokich standardów obsługi każdego wydarzenia. Zadbaliśmy o stałą ekipę. Dzięki temu za każdym razem możemy na 100% zająć się odwiedzającymi klientami, odpowiednio podzielić zadania i sprawić, by odwiedzający bawili się świetnie!

Hands events to część agencji Hands,

która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką. Dzięki temu uzupełniamy Twój event także o komunikację i wsparcie sprzedaży. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie zrobić!